Aja (Ivanhoe Foxy Fox) je po další operaci, tentokrát jsme museli amputovat článek prstíčku s drápkem. Věřím, že po půl roce bolestí, konečně bude mít Aja trochu klidu a že se zase vrátí do normálu a bude běhat vesele, bez bolestí a kulhání. No bude muset, ještě máme nějaké ty plány na cvičení a možná i zkoušky. A tak trochu tajně doufám, že po dvou letech trápení, bolestí, operací, zánětů, nemocí, atd.  byla tohle na dlouhou dobu poslední záležitost a že snad Ajík trochu zapomene … Odchod brášky Berouska tohodle našeho bordeřího frajera a pekelníka takhle strašně zlomil a semlel. Snad už bude jen líp a líp …

V současné době očekáváme štěňátka po Dráčkovi v Polsku – fenka Ashoka Insita Ingenio – více zde: Ashoka – potvrzená březost

a štěňátka po Dráčkovi v Maďarsku – fenka Flower of Old Hill Kylana „Lana“ – více zde: Flower of Old Hill – potvrzená březost

Ravíček kryl fenečku ze Slovenska – fenka Allegra Bellm z Chotyně – Ch.S. Alpen Heart – více zde: Bayles – čekáme na potvrzení březosti.

Dráčkovi dětičky Terinka a Dráček junior na MČR agility border kolií 2014 ve Strážnici

Teri a Dracek jr.

30.6.-4.7.2014 OB tábor s Luckou Stemmerovou

Dvůr Králové nad Labem

Návrat ze semináře v úterý večer a hned následující neděli zpět na OB tábor s Luckou. Návrat na místo činu do Dvora Králové i návrat k tréninkovým metodám. Verča vyladila ubytování proti loňsku a tak si luxusně stanujeme ve dvou ložnicích a s Dráčkem v chodbě!!! Původně s námi dojela i háravá Terinka a v půlce tábora jí vystřídal Ravíček. Parádně si užíváme celý týden v kruhu báječných lidiček. Vůbec se nám nechce domů a v závěru ještě škemráme na Lucce, že toto si musíme ještě jednou zopakovat na konci prázdnin.

OB tabor s Luckou

22. a 23. června OB seminář s Lenou Sliwerskou, PL

Dvůr Králové nad Labem

Hned druhý den po MR jsme pokračovali v OB semináři s Lenou. Pro mě a moje psy je tento způsob tréninku to pravé ořechové. Lena pracuje s velkou hromadou hraček, se samostatným myšlením psa, prostě paráda. Spoustu užitečných rad využitelných pro moje chlapečky i Terinku.

21. června – MČR border kolií v obedienci

Dvůr Králové nad Labem

rozhodčí L. Jánský OB-1, I. Skalická OB-Z, L. Stemmerová – šprtobití

Za náš tým v MČR, OB-1, startuje Dráček (Borderline Country Justinstyle) s výsledkem 5. místo, velmi dobrá

v doprovodném závodě OB-Z Ravča (Borderline Country Ravel) s výsledkem 9. místo, velmi dobrá

a dalším doprovodném závodě Šprtobití do 12 měsíců Terinka (Terrific Speed Z Černobílých) s výsledkem 4. místo

Dráček opět velmi spolehlivý výkon, prostě pan úžasný. Ravča ustál atmosféru velkého závodu a předvedl velmi kvalitní a pevný výkon, jsem z něj příjemně překvapená. Terinka měla velikou smůlu, vyšlo na ní její první hárání. Takže výsledek byl buď plný počet nebo nula 🙂 Ale zato máme doma velkou psí holčičku, zažili jsme si první hárání. Kluci i Terča byli úžasní, zvládli jsme to.

8. června – závod OB Javorka  – Česká Třebová

rozhodčí I. Skalická

Borderline Country Justinstyle „Drake“ – OB 1 – 3. místo (11) – Výborná – 229 bodů

Borderline Country Ravel – OB-Z – 6. místo (9) – Velmi dobrá – 223,5 bodu

Unai Foxy Fox  „Sisi“ – OB-1 – závod nanečisto

Krásný závod v úžasném prostředí, začínalo se hooodně brzy, takže jsme zvládli i start v opravdu letním počasí. Dráček si poprvé splnil OB-1 na výbornou. Ravíček ve svém prvním startu v OB a hned na velmi dobrou, spoléhal se na moje vedení, mám z obou výborný pocit a chuť do práce dál.

Ravel tímto splnil podmínky pro udělení titulu šampion BCCCZ

Sisinka s Verčou zkoušeli zvládnout nervičky v závodě nanečisto. Bude to chtít profi pomoc od dvorního trenéra Lucky Stemmerové.

KCH Borderline Country Ravel-page-001

2014, Obecné No Responses yet

Comments are closed.