Závod Štěpánov

Říjen 22nd 2012 09:40 am

Závod k 60. výročí založení KK Štěpánov

20. října 2012

V našem bývalém KK Štěpánov pořádali tuto sobotu závod při příležitosti 60. výročí založení klubu. Závodilo se v kategoriích ZZO, ZVV1 speciál (poslušnost) – rozhodčí Jaroslav Štos, IPO1 a IPO 3 (beze stop) – rozhodčí pan Vychodil. Napadlo mě, že by to byla úžasná příležitost navštívit „staré“ kamarády a známé z tohoto mého oblíbeného klubu. Neváhala jsem a přihlásila Dráčka do kategorie ZVV1. Sice se v poslední době věnujeme trochu jinému oboru, než je právě sportovka. Ale Dráček je skvělý pracant a vůůůůbec mu nedělalo potíže docvičit některé specialitky.

Moje očekávání bylo více než překročeno. Potkala jsem se  zde s přáteli nejen ze Štěpánova, také z Neředína, Přerova a Náměšti. Počasí též přálo, František udil klobásky a žebra, pohodička, plno povídání, super atmosféra.

Dráček – Borderline Country JustinstyleZVV1 speciál –  ani tentokrát nezklamal, předvedl suprový výkon (až za nulu za štěkání, kterou mu  hravě odpouštím. Má pravdu, na „maminku“ se přece neštěká) Ostatní cviky téměř všechny za plný počet bodů a v konečném pořadí jsme obsadili úžasné 4. místo, 82 bodů. 

Neděle, 21. října 2012, Seminář OB

V neděli jsem se vypravila do Brna na svůj úplně první kynologický seminář – já starý samouk 😀 Trenér (Verča) rozhodl, že nám to může být jen a jen k užitku, tak jsme s Dráčkem vyrazili. Seminář pořádala Lucka Gabrielová v Brně, téma Obedience, pozitivní motivace, příprava na OB závody.

Trenér měl, jako vždy pravdu, seminář byl zajímavý. Pro mě nejvíce praktická část s ukázkami. Mám o čem přemýšlet … máme toho ještě opravdu hodně na práci.

Štěňátka po Dráčkovi

Cestou domů jsem se ještě zastavila v Bánově, v Ch. S. Banov Bells, zkontrolovat 14 dnů stará štěňátka ze spojení Mia Foxy Fox a Borderline Country Justinstyle „Drake“.

Prckové jsou úžasní, tlusťoučcí, voňaví. Mianka se parádně stará a vlastně celá Miančina rodinka.

Více o štěňátkách zde:   http://banovbells.cz/  Vrh „B“

2012, Obecné No Responses yet

Comments are closed.